Emlak V1

Admin Kullanıcı: admin
Admin Şifre: admin

Kurumsal,

Hakkımızda,

Haberler,

Blog Bölümleri

Yönetim panelinden eklenebilir ve düzenlene bilir sayfalar.

parsel sorgulama ve harita bölümleri.

Döviz kurları, satılıklar ve kiralıklar bölümleri

Emlak detayına embed video ekleyebilme

iletişim bölümü, sosyal ağ linkleri, kredi hesaplama bölümü

Emlak ilanını sosyal ağlarda paylaşma imkanı,

Favorilere ekleyebilme, ilan karşılaştırma özelliği,

Detaylı emlak arama paneli, projeler bölümü

müşterinin dışardan emlak gönderebilme imkanı

üyelik ve doping sistemi, danışmanlar bölümleri.

Şık tasarım, kolay anlaşılır türkçe yönetim paneli

Mobil (responsive) uyumludur.

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz almış olduğunuz alan adına kilitli olarak verilmektedir bundan dolayı kurulum gerçekleştiremezsiniz.
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
İlginizi çekebilir

Hakkımızda

Her bütçeye uygun, kreatif ve modern tasarımlı, full responsive(mobil uyumlu) birbirinden özel web paketlerimiz sizin için hazır!

İletişim